Popularne soczewki dla astygmatyków

Osoba dotknięta astygmatyzmem często boryka się z nieostrym i rozmytym widzeniem. Problem jest dość powszechny i dotyka znaczną część populacji na całym świecie. Astygmatykiem może stać się osoba w każdym wieku i może ona cierpieć zarówno na krótkowzroczność, jak i nadwzroczność. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sobie poradzić z astygmatyzmem i dlaczego warto wybrać na korekcję wzroku soczewki multifokalne koniecznie przeczytaj artykuł. Poniższy wpis na pewno pomoże ci w podjęciu najsłuszniejszej decyzji, dotyczącej wyboru twoich soczewek.

Astygmatyzm – przyczyny, objawy, leczenie

Główną przyczyną powstawania astygmatyzmu jest nieregularny kształt rogówki lub soczewki, która zamiast kulistego, regularnego kształtu przybiera owalny, przypominający piłkę do gry w rugby. Powoduje to załamywanie się promieni świetlnych, które nie skupiają się prawidłowo na siatkówce, a to z kolei prowadzi do zniekształcenia i rozmywania się obrazu widzianego z bliska lub z daleka. Do przyczyn astygmatyzmu należą także uwarunkowania genetyczne oraz urazy i schorzenia oczu. Objawami tej choroby wzroku jest mrużenie i tarcie oczu, bóle głowy, zwłaszcza w okolicy płata czołowego oraz ogólne zmęczenie, spowodowane dyskomfortem obniżenia jakości życia. Najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się problemu są soczewki kontaktowe.

Soczewki na astygmatyzm – dlaczego to najlepsze rozwiązanie?

Soczewki kontaktowe idealnie się nadają do skorygowania wzroku osób dotkniętym astygmatyzmem, i to zarówno w przypadku dość powszechnego astygmatyzmu regularnego, jak i występującego rzadziej nieregularnego. W obu tych przypadkach odpowiednio dobrane przez specjalistę soczewki kontaktowe są najlepszym sposobem na skuteczną korekcję wzroku. Miękkie, toryczne soczewki kontaktowe świetnie się sprawdzą dla osób z astygmatyzmem regularnym, zaś specjalistyczne soczewki kontaktowe poradzą sobie z nieregularnym. Pośród wielu rodzajów produktów do korygowania astygmatyzmu na uwagę zasługują soczewki multifokalne, ponieważ są wyjątkowo skuteczne, a przy tym komfortowe w użytkowaniu.

Dlaczego warto je wybrać?

Wybór soczewek multifokalnych jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby osób dotkniętych astygmatyzmem. Ich wyjątkowość polega na tym, że zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość, co pozwala na komfort wykonywania codziennych czynności, niezależnie od stylu życia, jaki prowadzisz. Możesz je kupić od firmy Acuvue.pl, której priorytetem jest poprawianie jakości widzenia ludzi na całym świecie.

Soczewki na astygmatyzm należą do rodziny 1-DAY ACUVUE® MOIST. To produkty najwyższej jakości, które dzięki specjalnej technologii zapewniają optymalny poziom nawilżenia i blokują ponad 98% promieniowania UVB i 85% promieniowania UVA. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji są miękkie i delikatne, co gwarantuje komfort ich użytkowania na co dzień. To produkty innowacyjne na rynku, które polecają najlepsi specjaliści. Dzięki ich stosowaniu poprawisz jakość swojego życia o 100%.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala19/domains/tamjestfajnie.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here